0532 207 05 59
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bahçeşehir Ispartakule Parkeci

29 Temmuz 2019
147 kez görüntülendi

Son yılların tasarım ve iç mimari trendlerinden biri de elbette parkeler. Zeminlerde eskiden kullanılan mermer, rabıta, fayans, taş gibi malzemelerin yerini parkeler alıyor çünkü parkeler teknolojinin gelişmesiyle üretilen ürünler olarak hem daha dayanıklı, hem bakımları daha kolay, hem de daha uzun ömürlüler.

Ayrıca son yıllarda parke çeşitleri de giderek zenginleşiyor ve bu farklı çeşitler sayesinde parke döşeli yaşam alanlarının şıklıkları katlanırken sıradanlıkları da bir o kadar azalıyor. Parkeler artık desen ve dokularıyla odaların tüm havasını değiştirecek etkiye sahip. İşte bu güçlü ve etkili parke modellerinden bazıları. (Eğer evinizde ne tür bir zemin uygulaması kullanacağınıza karar veremiyorsanız bize ulaşabilirsiniz

Yer kaplamalarındaki yenilikler her geçen gün çoğalırken evlerimizin zeminleri için seçeneklerimiz de artıyor haliyle. Şık ve dayanıklı zeminler yaratan bambu ahşap parke de bu yeniliklerden biri. Bambu parkeler çevre dostu masif parke çeşidi olarak da öne çıkıyor.

bahçeşehir ıspartakule bölgesinde parke konusunda size yardımcı olmak için burdayız

iletişim 0532 207 05 59